forushgah
15 آذر 1401 - 09:32

جزیده: عملکرد مربیان با نتایجی که می‌گیرند، ارزیابی می‌شود/ مردم گنبد فقط با قهرمانی راضی می‌شوند

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: مردم گنبد، دیگر به دنبال شادی و دیدن بازی جذاب نیستند و فقط قهرمانی در لیگ و یا حداقل صعود به نیمه‌نهایی، آنها را راضی و واقعاً خوشحال می‌کند.

عظیم جزیده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط تیم سایپا در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: من چالش را دوست دارم و به همین خاطر برای محک زدن خودم، مسئولیت تیمی را قبول کردم که به دسته یک سقوط کرده بود. بازیکنان سایپا، خوب بازی می‌کنند ولی راه برنده شدن را نمی‌دانند.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: من همچنین می‌خواستم داخل گود باشم و در لیگ فعالیت کنم. با این حال، قولی به مدیران باشگاه ندادم ولی تعهد دادم که تیم در مسیر مناسب و خوبی قرار خواهد گرفت. یک برد و 2 شکست 3 بر 2 حاصل کار من در سایپا بوده است. در ادامه لیگ, عملکرد بهتری خواهیم داشت و به شخصیت تیمی مطلوب، نزدیک خواهیم شد. با این حال، عملکرد مربیان با نتایجی که می‌گیرند، ارزیابی می‌شود.

جزیده تصریح کرد: تیم سایپا از نظر سیستم بازی، نظم و ارتباطات، مشکلاتی داشت و بازیکنان، خسته و بی‌روحیه بودند. من با ایده و انرژی جدید وارد تیم شدم و می‌خواهم به تیم و این باشگاه قدیمی کمک کنم.

او در مورد قبول شرایط فدراسیون برای تعطیلی یک ماهه لیگ گفت: من شرایط تیم را سنجیدم چون 10 روز قبل از اعلام خبر تعطیلی، 55 درصد دستمزد بازیکنان را پرداخت کرده بودیم، تصمیم من، ربطی به مسائل مالی نداشت. هدف ما این بود که بازیکنان، کار و تمرین بیشتری انجام دهند و به شناخت بهتری از هم برسند. با تمرین بیشتر و کار کردن روی مسائل روحی و روانی به شرایط بهتری خواهیم رسید.

مربی پیشین تیم والیبال شهر گنبد در مورد مشکلات تیم گنبد اظهار داشت: تیم والیبال گنبد، نیاز به مدیریت خود دارد که با توجه به ثبات مدیریت در رأس این تیم،‌ کار سختی نیست. مشکل بزرگ دیگر این است که تصمیمات به موقع گرفته نمی‌شود و اختلاف سلیقه هم وجود دارد که باعث از دست رفتن زمان می‌شود. همچنین عدم تخصیص بودجه مناسب، سردرگمی تیم را به دنبال خواهد داشت.

جزیده تصریح کرد: مردم گنبد، دیگر دنبال شادی و دیدن بازی جذاب نیستند و فقط قهرمانی در لیگ و یا حداقل صعود به نیمه‌نهایی، آنها را راضی و واقعاً خوشحال می‌کند.

مربی تیم ملی والیبال در پایان گفت:‌ تماس دائم و منظمی با بهروز عطایی (سرمربی تیم ملی) دارم  تا در فصل بازی‌های ملی، شرایط بهتری را برای کسب نتایج مطلوب تیم ملی فراهم شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 899120